Vianoce sa blížia…

Vianoce sa blížia…

Aj tento sme sa rozhodli, že sa pokúsime urobiť aspoň o trošku krajšie Vianoce deťom, ktoré žijú v skromných podmienkach. Tentokrát pôjdeme pomôcť Ježiškovi na Oravu a Kysuce… ?

Netušili sme, aký obrovský to bude mať ohlas. Boli sme pripravení na 60 detí, napokon ich bude takmer 130 ? Panebožeeee… ? …ale dáme to! ?

U mojich priateľov v Mercedes-Benz MB Panónska Bratislava už stojí vianočný stromček a na ňom v obálkach ukryté želania 130 detí. Dobrí ľudia z radov zákazníkov i zamestnancov si ich postupne rozoberajú a snažia sa pomôcť k ich splneniu. A potom, deň pred Vianocami a priamo na Štedrý deň, sadneme do áut a ideme pomôcť Ježiškovi s ich doručením… ? Veľmi sa na to teším! ? Veď, kto môže povedať, že robí Ježiškovi kuriéra… ?

Priatelia, tu sa musím poďakovať najmä mojej skvelej priateľke, bývalej táborovej vedúcej, Šárke Šabovej, jej sestre, mame a tatovi a skvelým zamestnancom MB Panónska, ktorí sa do toho pustili, lebo takéto niečo pripraviť a zorganizovať nie je vôbec, ale že vôbec jednoduché… Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí sa rozhodli pripojiť a už teraz sa snažia vysnívané vianočné darčeky pre deti zadovážiť…

Obrovská vďaka aj všetkým tým, ktorí si dali tú námahu a deti vybrali a prihlásili. A rovnako tým, ktorí nám pomohli všetky tie obecné úrady, školy, sociálne zariadenia a organizácie osloviť. Vďaka Jarmila Kováčová – rodáčka z Kysúc, moja dlhoročná priateľka a kolegyňa z Reflexu, Evka Pintérova a priatelia z Detská organizácia FÉNIX, aj novým priateľom, s ktorými ma spojila práve táto akcia – Zuzka Polhorská z OZ Z LÁSKY K DEŤOM , o.z. a Anton Michalica z OZ Skutocnapomoc.sk – OZ Misia mladých Teším sa, že toľko ľudí sa spojilo, aby urobilo pre iných Vianoce aspoň trošku krajšími… ?

A vďaka za pomoc aj spoločnostiam BUDAMAR LOGISTICS, a.s. a Tesco Slovensko