Charitatívne nákupy – Veľká Lomnica

Charitatívne nákupy – Veľká Lomnica

Toto sú Veronika, Viktorka, Paťka a ich tatino a mamina (hádam sa na mňa nebudú hnevať, že som vybral práve túto veselú fotografiu, ale veď, aj Ján Ámos K. tam s nami pózoval… ) ? Vďaka týmto trom úžasným deťom som sa dnes ocitol vo Veľkej Lomnici. Za to, aké sú, ako sa učia, ako sa snažia, ich vybrali, aby sme sa im mohli dopriať malé predvianočné prekvapenie. A len vďaka nim ho mohli dnes zažiť aj ich starostliví rodičia. Vychovali skvelé deti! ?

Musím povedať, že skromnosť detí aj rodičov ma dostala. Boli momenty, ktoré som musel rozdýchať. Som rád, že sme mohli aspoň trošku pomôcť práve im.

Ďakujem za skvelý výber a osobnú pomoc pri nákupoch pánovi učiteľovi Mirkovi Zavackému, ktorý vedie aj činnosť tunajšej Detskej organizácie Fénix, ako aj pani riaditeľke Márii Langovej a ochutnému personálu Hypermarketu Tesco v Poprade.
A samozrejme tým, vďaka ktorým sme dnes tejto rodine mohli urobiť aspoň trošku radosť a odbremeniť ich rodinný rozpočet.

Tento nákup majú na svedomí: ?
manželia Suchoboví, Bratislava
manželia Siekeloví, Bratislava
manželia Šmidákoví, Nitra
Robert Zvarka, Žilina
Peter Malec, Budamar Logistics
Detská organizácia FÉNIX
Občianske združenie Štvorlístok deťom

Odchádzam s dobrým pocitom a pomaly sa nocou presúvam ďalej na Východ, kde zajtra čaká prekvapenie na ďalšiu rodinu… Vlastne, dve… ?

Pridaj komentár