Moji študenti so mnou v telke

Moji študenti so mnou v telke

Počas živého vysielania Prvých Televíznych novín a aj môjho Reflexu stáli v réžii režisérovi za chrbtom alebo sedeli na zemi medzi kamerami v štúdiu a dýchali na Danicu Nejedlú a vzápätí na mňa z niekoľko centimetrovej vzdialenosti ? Alebo aj nedýchali… ? Vraj, mali trému aj za nás a držali nám palce ? Asi držali dobre, lebo sme to dali bez brptu ?

A dnes som mal s mojimi študentmi posledné vyučovanie. Musím povedať, že za tohtoročnými tretiakmi z Fakulty masmédií Paneurópskej vysokej školy Fakulta masmédií PEVŠ mi bude smutno. Bol to asi najlepší ročník, aký som doteraz učil…
Držte sa, priatelia, nech to v živote dotiahnete ďaleko. Ak budete takí, akých som vás spoznal ja, nepochybujem, že sa vám to podarí… ?

Ďakujem Danicka Nejedlá, že si nás odtolerovala v štúdiu počas svojej práce, ďakujem Peter Filo (režisér) a celej pondelkovej partii v réžii za pomoc, sprevádzanie a spoluprácu, ďakujem Zuzana Štelbaská (šéfredaktorka Reflexu) a Henrich Krejča (riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky), že ste nám venovali svoj čas a vďaka Viktor Vincze za veselé fotenie ?

Pridaj komentár