Chlapi, dáme to?!

Chlapi, dáme to?!

Neviem, či som sa viac bál alebo hanbil… 😮 No napokon to bolo asi najveselšie vyšetrenie v mojom živote! ? Priznám sa, po prvýkrát som sa u urológa ocitol pred necelým rokom – v nemocnici v Košiciach-Šaci. Vďaka úžasnému personálu, atmosfére, ktorú vytvorili a situácii, do ktorej ma vmanévrovali, to nebolo vôbec nepríjemné… A nasmiali sme sa až-až… (a nie, nebolo to vtedy, keď som si stiahol gate… ?)

Aj keď veselo, pripájam sa k vážnej veci! Pridávam sa k tohtoročnej Movembrovej výzve a ku kampani mojich priateľov v boji proti rakovine prostaty. Príliš veľa chlapov s ňou má vážne problémy (každý rok 2000 nových pacientov) a k lekárovi idú neskoro! Príliš veľa chlapov na ňu umiera (až 600 mužov na Slovensku ročne)!

Chlapi, veď máme na to gule, či nie? Keď už nie kvôli sebe, tak kvôli svojim láskam – partnerkám a deťom – treba ísť na kontrolu!

Ženy, keď na to vaši chlapi nemajú gule, tak ich tam doveďte za ruku alebo aj za… Veď, ťahali ste ich pred oltár, tak ich dotiahnite aj k urológovi! 🙂

A pridajte sa aj vy k Movembrovej výzve. Nemusíte sa mesiac neholiť (by vás ženy zabili), tak si aspoň urobte fotku s nejakými nakreslenými alebo falošnými fúzmi a pridajte ju na Instagram alebo Facebook s hashtagom #dalsom. Viac sa dozviete na: www.dalsom.sk

Ospravedlňujem sa za trošku naturálnejší slovník, ale ide o nás!
A ak chcete pomôcť dobrej veci, pošlite dalej! 🙂
Váš Paťo

Pridaj komentár