Charitatívne nákupy – Sobrance

Charitatívne nákupy – Sobrance

Tak, dnes som si pochodil „Ďaleký Východ“… ? Z Ladomirova cez Ubľu najprv do Sobraniec, potom do Michaloviec, potom znova do Sobraniec, potom znova do Michaloviec a teraz sŕkam kávičku na pumpe v smere do Košíc a píšem vám o dnešných zážitkoch… ?

Dnes sme sa snažili urobiť predčasné Vianoce sestričkám Sandre a Laure z Tibavy. Aby to nebolo nápadné, do ich školy na Komenského 12 v Sobranciach som prišiel oficiálne na besedu s ôsmakmi a deviatakmi ? Po nej som vkročil do ich triedy, vyzdvihol prekvapené dievčatá a vzápätí aj ich dedka, ktorý sa o dievčatá stará a ktorého pozval do riaditeľne pod vymyslenou zámienkou pán riaditeľ ?

Všetko klaplo podľa plánu. Nákupy si užili dievčatá, aj dedko, aj ja… ? A prepáčte, nasledujúce nepíšem preto, aby som niekomu robil silenú reklamu, ale preto, že to bolo, podľa mňa, pekné gesto – keď sme už mali všetko nakúpené, prišiel za nami pán riaditeľ Hypermarketu Tesco v Michalovciach s ďalším vozíkom s obrovskými darčekovými taškami plnými užitočných vecí, ktoré svojim ženským okom a intuíciou vybrali tety predavačky… ? Ďakujem!

Ďakujem za správny výber a pomoc pri nákupoch obetavej, skromnej a dobrosrdečnej Jaroslave Surovcovej, ktorá organizuje akcie pre deti v rámci Detskej organizácie Fénix v Sobranciach.
Ďakujem za pomoc pri nákupoch pani učiteľke Márii Kasičovej a veľká vďaka za spolupáchateľstvo, pomoc pri nákupoch aj príjemné pozvanie na obed riaditeľovi ZŠ na Komenského 12 v Sobranciach Ing. Jánovi Valigovi.

Opäť sa spojilo veľa ľudí, aby v tejto krajine aspoň na chvíľu malo zopár ľudí trošku iný a hádam, aj krajší deň… ?

Tento nákup majú na svedomí: ?
manželia Suchoboví, Bratislava
manželia Siekeloví, Bratislava
manželia Šmidákoví, Nitra
Robert Zvarka, Žilina
Michal Tepala, Trnava
Peter Malec, Budamar Logistics
Občianske združenie Štvorlístok deťom
Detská organizácia FÉNIX

Pridaj komentár