Vianočné nákupy pre deti – Košice

Vianočné nákupy pre deti – Košice

Habaďúra opäť vyšla ?
Keď som s autom prichádzal a stretli sa naše pohľady, malý Sebastian (poznáme sa z tohtoročného tábora – na prvej fotke v strede) prvých 5 sekúnd nič a vzápätí tak vypulil okále, že mu skoro vypadli… ?

Dnes to bol hádam najveselší a najurehotanejší nákup. Sebi a jeho bráško Tobi sa stále škerili a keby ste počuli Sebiho smiech… Normálne som si ho chcel nahrať na mobil ako zvonenie ? Moji vedúci z tábora vedia, o čom hovorím… Neuveriteľné úprimný a nákazlivý detský smiech… ?

Ďakujem Sonke Vancákovej z Krízového centra Maják nádeje v Košiciach nielen za pomoc pri dnešných nákupoch, ale aj za to, že Sebiho vybrala v lete do tábora. Je to jeden vďačný a dobrý chlapec a aj vďaka tomu som dnešný deň zavítal práve do jeho rodiny.

Veľká vďaka za pomoc okrem tradičných donorov aj manželom Köhlerovcom z Vajkoviec, Janette Šalachovej z Detskej organizácie Fénix Košice a pánovi Ing. Robertovi Zvarkovi zo Žiliny, vďaka ktorým sme mohli urobiť naozaj štedrý nákup, ktorý určite pomôže, aby sa Sebi, Tobi, ich sestrička Dianka a maminka mohli ďalej usmievať… ?

Krásny pozdrav vám teda posielam – dnes z Košíc a zajtra… uvidíme… ?

Patrik

www.stvorlistokdetom.sk

qrf

Pridaj komentár