Vianočné nákupy pre deti – Jelka

Vianočné nákupy pre deti – Jelka

Eliza a Adam sú slušne vychované, vďačné a pokorné deti. Žijú so svojimi súrodencami v skromných podmienkach v dedinke neďaleko Senca. Boli v našom tábore a aj preto, aké sú, sme ich vybrali, aby sme im pripravili malé prekvapenie. ?
Za pomoci staršieho brata a maminy sme ich uniesli na výlet. To ale ešte ani oni netušili, že pôvodne zamýšľané stretnutie v cukrárni trošku vytunujeme ?

Spolu s mojimi priateľmi sme im chceli dopriať trošku krajšie Vianoce a vybrali sme sa na užitočné predvianočné nákupy, aby bolo čo na vianočný stôl a aby sa aspoň na chvíľu nadýchol ich rodinný rozpočet…

Dojala má ich skromnosť a pokora.
Toto stretnutie a krátka návšteva u nich doma mi priniesla mnohé poznania, pocity a emócie, ktoré ťažko opísať…

Dúfam, že sa za to na mňa nenahnevajú, ale chcem sa veľmi pekne poďakovať Dianke a Michalovi Suchobovcom z Bratislavy, Danke a Mariánovi Šmidákovcom z Nitry a spoločnostiam Lidl a DM drogerie (aj skvelemu personálu ich predajní v Senci), vďaka ktorým sa Vianoce dostali do tejto rodiny (a nielen do tejto ?, len musím ešte držať bobrîka mlčanlivosti ?). Ďakujem aj mojim táborovým vedúcim a priateľom z môjho OZ www.stvorlistokdetom.sk ?

Pokračovanie už čoskoro ?
Patrik

qrf

Pridaj komentár