Vianočné nákupy pre deti – Handlová

Vianočné nákupy pre deti – Handlová

Dnešné prekvapko v Handlovej vyšlo na tisíc percent! ? Mária Maňáková, ktorá pôsobí na jednej z tamojších základných škôl ako zástupkyňa a vedie aj miestnu Detskú organizáciu Fénix narafičila na Peťa, Adama a ich maminu takú habaďúru, že to rozdýchavali riadnu hodinku ? Je čudné, ak som sa z toho tešil? ?

Chalani boli skvelí! V obchodoch mysleli celý čas na svojich súrodencov. Vyberali tak, aby bolo pre všetkých. Mamina je veľmi skromná a starostlivá žena. Miluje svoje deti. Niekoľkokrát jej po lícach stekali slzy. Bolo to veľmi emotívne, ľudské, úprimné…
Bol som aj u nich doma. Detváky boli úžasne spontánne. Všetko mi chceli ukázať, tí najmenší spustili koledy – taký malý rodinný spevokol špuntov ? Chudák tato, po nočnej si veľa nepospí ?

Juj, tak rád by som im doprial viac. Ak by sa našiel niekto, kto by hľadal nejakú rodinku, ktorej by chcel pomôcť, za túto rodinku sa prihováram.

Ešte malá zastávka v Novákoch, posteľ na mňa čaká v Trenčíne a zajtra… ? …nemôžem prezradiť, aby som nepokazil ďalšie prekvapenie… ?

Brú noc spod hradu Matúša Čáka ?
Patrik

www.stvorlistokdetom.sk

Pridaj komentár