V Poprade sme sa nezastavili

V Poprade sme sa nezastavili

Mojim priateľom – dobrovoľníkom z NIE RAKOVINE vypadával hlas a sušilo ich v ústach, čo sa za celé štyri hodiny vôbec nezastavili… Večer sme odpadávali od únavy, ale vôbec nám to neprekážalo… Je skvelé, keď ľudia majú záujem! Nič viac nám netreba! ?

Ďakujem dievčatku, ktoré za ruku doslova pritiahlo k našim pľúcam svoju maminu – tuhú fajčiarku, skupinkám mladých ľudí a vlastne všetkým, ktorí sa pri nás včera v OC FORUM Poprad zastavili…

Som veľmi rád a potešilo ma, že sa zastavil aj náš priateľ, pľúcny lekár Doc. MUDr. Ivan Solovič, CSc., primár Oddelenia pneumológie a ftizeológie Národného ústavu tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie vo Vyšných Hágoch a prezident Slovenskej pneumologickej a ftizeologickej spoločnosti. Je skvelé mať takýchto priateľov, ktorí žijú pre svojich pacientov, ktorí im pomáhajú aj mimo práce a ktorí chcú túto krajinu niekam posunúť.

A vďaka aj tým, bez ktorých by sme to nedali: vedeniu OC FORUM Poprad, priateľom zo Všeobecnej zdravotnej poisťovne, spoločnosti BUDAMAR LOGISTICS, a.s. a Nadácii EPH.