Misia na Spiši

Misia na Spiši

Misia splnená – opäť veľmi príjemný deň ?
Dnes ďakujem ďalším skvelým ľuďom, vďaka ktorým sme, hádam, urobili dnešný deň krajším pre rodinu Sabínky zo Spišskej Novej Vsi a Emky zo Spišských Vlachov.

Moja vďaka za spolupáchateľstvo patrí Michaele Revajovej a Deniske Kristiánovej, pani učiteľkám, ktoré vedú Detská organizácia FÉNIX na ZŠ Nejedlého v Spišskej Novej Vsi, vedeniu ZŠ, aj ostatným pani učiteľkám… ?

Ďakujem za logistickú pomoc spoločnosti BUDAMAR LOGISTICS, a.s. , za skvelý prístup a nečakané prekvapenie pre rodiny vedeniu a pracovníkom Hypermarketu Tesco Slovensko v SNV a kolegom z domovského OZ Štvorlístok deťom Soni Šáliovej a Vladimírovi Maňkovi.

P.S. 1: Ďakujem za skvelú diskusiu ôsmakom zo ZŠ Nejedlého v SNV. Musím povedať, že som bol ich otázkami milo prekvapený a ich úrovňou občas aj zaskočený… ?

P.S. 2: Ďakujem spolužiakom Emky a Sabínky, za to, ako sa zachovali a spolužiačkam prekvapenie úprimne dopriali.

P.S. 3: Ďakujem pani kuchárkam za obed ?

P.S. 4: Ďakujem Miške a Deniske nielen za pomoc, ale aj za starostlivosť o mňa a najmä za veľké prekvapenie, ktoré mi dopriali. Stále to rozdýchavam…

P.S. 5: Ďakujem obom maminám dievčatiek, cítil som sa s nimi veľmi fajn a nezabudnem na rozhovor s maminkou Emky počas cesty k nim domov.

P.S. 6: A ak sa, priatelia, nenahneváte, na záver iba malá prosba: ak by náhodou táto adresná forma pomoci oslovila nejakú firmu alebo človeka z podnikateľského prostredia, ktorý by sa chcel pridať, ozvite sa. Keď sa spoja viacerí, dajú sa robiť pekné veci…