Idú sa robiť Vianoce

Idú sa robiť Vianoce

Tak, idú sa robiť Vianoce! ?
Keďže Ježiško nestíha, ideme mu trošku pomôcť. Čakajú nás dva dni na cestách po celom Slovensku a na ňom veľa zastávok… ?

Našimi tajnými spolupáchateľmi sú maminy alebo babičky 66 detí z ťažko skúšaných rodín. Pomohli nám ich vybrať moji priatelia z Detskej organizácie FÉNIX a Krízového centra Maják nádeje v Košiciach.

Moja veľká vďaka patrí hlavne Šárke Šabovej, mojej bývalej táborovej vedúcej, ktorá aj tento rok pobláznila svoju rodinu a celú firmu Mercedes-Benz MB Panónska Bratislava. Strhla so sebou obrovské množstvo zákazníkov, ktorí si počas decembra preberali Listy Ježiškovi od detí a snažili ich sny splniť a vtesnať do vianočných darčekov… ?

Minulý rok to bolo ťažké a zložité, no tento rok ešte ťažšie a zložitejšie pre všetkých! Klobúk dole pred všetkými, ktorých to neodradilo a pridali sa k nám!

Veľké ďakujem aj môjim priateľom Soni Šáliovej, Vladimirovi Maňkovi a Martinovi Moldovanovi z OZ Štvorlístok deťom, Michalovi Tepalovi zo spoločnosti Merlin Media z Trnavy a Peťovi Malecovi zo spoločnosti BUDAMAR LOGISTICS, a.s.

Autá sú plné, trasa kľukatá – držte nám palce, nech bezpečne a načas doručíme darčeky malým adresátom… ?

Nech žijú Vianoceeeeee! ?