Charitatívne nákupy – Rožňava

Charitatívne nákupy – Rožňava

Pamätáte sa na zaváraninový pohár plný peňazí, ktorý som v lete dostal od svojich detí a rodičov z OZ Iskierka? Sami majú málo. Napriek tomu chceli aj oni niekomu pomôcť.

Ich peniažky pomohli už v pondelok a dnes spôsobili obrovskú radosť Tamarke a jej mamine z Rožňavy.

Asi to osud tak chcel, že peniažky, ktoré vyzbierali deti a mladí ľudia s rôznym zdravotným znevýhodnením pomohli dievčatku, ktoré rovnako statočne bojuje s vážnymi diagnózami.

Som na moju Iskierku nesmierne hrdý!

Aj včerajší nákup pre Tamarku sme držali v absolútnom utajení až do poslednej chvíle. Pôvodne som prišiel do ZŠ Zlatá 2, Rožňava na besedu, na ktorej sedela aj nič netušiaca Tamarka ? (Inak, musím povedať, že táto škola sa úplne vymyká všetkému, čo som doposiaľ na školách zažil – očividne priateľský vzťah medzi učiteľmi a žiakmi, hravá atmosféra, ktorá nezabila to, čo k detstvu patrí… Pre učiteľov to určite nie je jednoduché, ale do takejto školy by som sa vyslovene tešil… ? Keď sa na úvod besedy spustila školská hymna, okamžite ju všetky decká začali spievať a keď vošiel školský maskot, pochopil som, že nie ja, ale on je najväčšou hviezdou na škole… ?)

Aj Tamarku vybrala Detská organizácia FÉNIX, ktorá pôsobí aj na tejto základnej škole. Ďakujem fenixáčkam – pani učiteľkám Kristíne Szöllösovej a Etele Bučekovej, pánovi riaditeľovi Richardovi Szöllösovi a pozdravujem aj do zborovne a famózne tety kuchárky… ?

Na tento nákup prispelo:
Občianske združenie Iskierka, Trnava

Tento nákup zorganizovali:
Občianske združenie Štvorlístok deťom
Detská organizácia Fénix

Pridaj komentár