Charitatívne nákupy – Rožňava

Charitatívne nákupy – Rožňava

Pamätáte sa na zaváraninový pohár plný peňazí, ktorý som v lete dostal od svojich detí a rodičov z OZ Iskierka? Sami majú málo. Napriek tomu chceli aj oni niekomu pomôcť.

Ich peniažky pomohli už v pondelok a dnes spôsobili obrovskú radosť Tamarke a jej mamine z Rožňavy.

Asi to osud tak chcel, že peniažky, ktoré vyzbierali deti a mladí ľudia s rôznym zdravotným znevýhodnením pomohli dievčatku, ktoré rovnako statočne bojuje s vážnymi diagnózami.

Som na moju Iskierku nesmierne hrdý!

Aj včerajší nákup pre Tamarku sme držali v absolútnom utajení až do poslednej chvíle. Pôvodne som prišiel do ZŠ Zlatá 2, Rožňava na besedu, na ktorej sedela aj nič netušiaca Tamarka 🙂 (Inak, musím povedať, že táto škola sa úplne vymyká všetkému, čo som doposiaľ na školách zažil – očividne priateľský vzťah medzi učiteľmi a žiakmi, hravá atmosféra, ktorá nezabila to, čo k detstvu patrí… Pre učiteľov to určite nie je jednoduché, ale do takejto školy by som sa vyslovene tešil… 🙂 Keď sa na úvod besedy spustila školská hymna, okamžite ju všetky decká začali spievať a keď vošiel školský maskot, pochopil som, že nie ja, ale on je najväčšou hviezdou na škole… 🙂)

Aj Tamarku vybrala Detská organizácia FÉNIX, ktorá pôsobí aj na tejto základnej škole. Ďakujem fenixáčkam – pani učiteľkám Kristíne Szöllösovej a Etele Bučekovej, pánovi riaditeľovi Richardovi Szöllösovi a pozdravujem aj do zborovne a famózne tety kuchárky… 🙂

Na tento nákup prispelo:
Občianske združenie Iskierka, Trnava

Tento nákup zorganizovali:
Občianske združenie Štvorlístok deťom
Detská organizácia Fénix

Pridaj komentár