Noví kamaráti v Púchove

Noví kamaráti v Púchove

Toto sú moji noví kamaráti v Púchove – Kristinka, Silvika a Marek ? S pani riaditeľkou ZŠ, ktorú navštevujú, sme na súrodencov a ich maminu nastražili takú malú habaďúru… ? Pod vymyslenou zámienkou pani riaditeľka zavolala maminu do školy, postupne sme zozbierali po škole jej deti a tak trošku sme ich uniesli na menší nákup… ?

Týmto statusom sa chcem veľmi pekne poďakovať pani riaditeľke ZŠ J. A. Komenského v Puchove (https://www.facebook.com/profile.php?id=100009467600111) Miroslave Lapšovej a pozdraviť celý kolektív učiteľov. Aj za spontánne a príjemné stretnutie v zborovni… ? A ďakujem aj všetkým spolužiakom detí za to, že im to priali… Bolo to veľmi citeľné…

Ďakujem za pomoc môjmu bývalému táborovému vedúcemu a kamarátovi Jakubovi Mahútovi z Púchova, ktorý ma do Púchova dotiahol… ?

Ďakujem mojím kolegom a priateľom z OZ Štvorlístok deťom (www.stvorlistokdetom.sk) JUDr. Soni Šáliovej a Ing. Vladimírovi Maňkovi, ktorí si mnou charitatívne nákupy organizujú už 7 rokov.

A veľká vďaka za spoluprácu a darčeky pre deti vedeniu a pracovníkom Hypermarketu Tesco Slovensko v Púchove a podporu spoločnosti BUDAMAR LOGISTICS, a.s.

A zajtra ráno čaká v Púchove prekvapenie ešte jednu mamičku s deťmi, ktoré v tejto chvíli takisto ešte nič netušia… ???

P.S.: Možno je to odomňa trúfalé, ale ak by sa našiel sponzor alebo firma, ktorí by sa chceli pridať, budem nesmierne rád. Rodín, ktoré potrebujú pomoc, je veľa. Viac ako možností, ktoré mám (e)… Ospravedlňujem sa za túto výzvu a ďakujem vám všetkým za pochopenie.