Uniesli ma ?

Uniesli ma ?

Dnes som sa stal obeťou únosu! ?

Stačí sa ozvať kamarátovi (učiteľovi), že idete nahodou okolo, či nejde na kávu a jemu okamžite zablikajú všetky kontrolky, že: super, to by sa dalo využiť… …a unesie vás medzi svoje decká do školy… ?

Ani neviem ako a sedel som v taxíku a ocitol som sa vo VESELEJ škole (ona sa tak naozaj volá – Veselá škola! ?) v Prešove a hoci som kamošovi 100-krát zdôraznil, že maximálne na 20 minút, bola z toho minimálne hodina a pol… ? Lebo bolo fakt fajn – super decká, atmosféra…

Tá škola nie je iba Veselá, ale aj čudná… ? Keď som prišiel, bolo asi 13.00. Každý normálny žiak v piatok o tomto čase uteká zo školy alebo minimálne už prejavuje známky apatie. A tu – presný opak!

Nemali vôbec problém sa pýtať. Všetko ich zaujímalo. Medzi inými som dostal aj jednu naozaj zaujímavú otázku: či na mne moderovanie zanechalo nejaké následky? ???

Tieto decká mali vážne zdravú guráž a odvahu. Tri dievčatá spontánne dobehli za mnou, či im odpoviem na otázky do školského časopisu. A jeden chalanisko, Tobias, iba tretiak, urobil som mnou rozhovor na SVOJ YOUTUBE KANÁL! Práve pre neho prišla mamina, no musela počkať, lebo syn mal dôležitú prácu… ? Odpadol som! ? No klobúk dole pred chalanom a držím mu palce! ?

Ďakujem deťom, učiteľom aj vedeniu za krásne prijatie a zážitok a odkaz pre Ľuba Lukáča: máš šťastie, že bolo tak fajn! ?